Brak kontaktu z bliską osobą

WitamMam 23 niedawno zaczełam staż w szpialu była trochę zestresowana nie mogłam odnaleźć się.Dużo wsparcia dostałam od pewnego lekarza starszego8 lat(żonaty) zawsze mogłam na niego polegać miał tendencje do tego,że na każdym kroku mnie komplementował.Po skończeniu stażu odnaleźliśmy się na pewnym portalu zaczelismy pisać wieczorami gdy miał dyżur pytał mnie co u mnie.Dziękował mi za to że jestem.Kilka razy zapraszał mnie na wino do siebie.Nagle zamilkł nie pisze 2tyg.Co moze być przyczyczyną

Dzień dobry!

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, nie znając mężczyzny. Prawdopodobnie tylko on mógłby wyjaśnić Pani tą sytuację.
Być może w jego życiu wydarzyło się coś bardzo angażującego, co pochłonęło całą jego uwagę?
Być może świadomie i celowo postanowił spowolnić (lub zakończyć) rozwój Waszej relacji, zdystansować się do niej?
Być może stwierdził, że jest to nielojalność wobec swojej żony i nie chce narażać małżeństwa na ryzyko?

Możliwości jest wiele...

Pozdrawiam!

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

Wydaje się prawie niemożliwym aby trafnie podać przyczynę braku kontaktu z Panią. Bez znajomości tego mężczyzny można tylko domniemywać trafnie bądź nie...

W każdym razie warto aby zastanowiła się Pani nad swoją relacją z mężczyzną zaangażowanym w inny związek. Głębsze zaangażowanie w taką relację może być przyczyną frustracji.

Pozdrawiam.