Kłamstwa bliskiej osoby

Mój ojciec nabrał kredytów pożycZek itp oprócz tego kłamie osZukuje nie mówi prawdę nie radZi sobie z. Placeniem długów gnębi goni itp dlaczego co to jest jak mu pomóc

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi wskazać konkretną przyczynę takiego zachowania Pani ojca. Być może jest to wstyd przed przyznaniem się do niepowodzenia lub oszukiwanie samego siebie. Proszę spróbować porozmawiać z tatą jak on sam widzi całą sprawę i jak ewentualnie można by mu pomóc. Ewentualnie można spróbować porady psychologa.