Brak odczuwanej przyjemności seksualnej

Dzień dobry. Mam 20 lat i kilka krotnie współżyłam z mężczyzną jednak nie odczułam z tego żadnej przyjemności. Czy jest to możliwe ze jest to z mojej winy z powodu jakiś zaburzeń ? Bardzo prosze o odpowiedź

Witam, podaje Panie zbyt mało informacji, aby możliwa była jednoznaczna diagnoza. Przede wszystkim należy zwrócić się do ginekologa w celu wykluczenia infekcji dróg rodnych. Jeśli ginekolog nie stwierdzi organicznych przyczyn trudności wtedy należy udać się do gabinetu psychologa-seksuologa, który z Panią porozmawia i ustali przyczynę tego stanu rzeczy. Pozdrawiam! Karolina Piotrowska