Brak orgazmu u partnerki

Dzien dobry.Zaczalem spotykac sie z dziewczyna od 3 m-cy, od m-ca sypiamy ze soba, jest bardzo fajnie w kazdej pozycji i w kazdy sposob,ale ona nie ma orgazmu,nawet lechtaczkowego:/ pieszcze ja jezykiem prawie pol godziny, ona jest bardzo wilgotna w srodku i jest podniecona i czuje przyjemnosc ale orgazmu nie ma.W poprzednim kilkuletnim zwiazku nigdy partner jej nie piescil,byla tylko penetracja,moze to ma jakis wplyw?Sama sie nie piesci,mowi ze orgazmu chyba nigdy nie miala,jak jej pomoc?Adrian

Dzień dobry!

Sytuacja dorosłej kobiety, która nigdy nie doświadczała orgazmu jest specyficzna, utrwalona i wymaga własnej pracy nad sobą. Pana wsparcie, opieka i zaangażowanie w życie seksualne jest cenne, ale być może nie wystarczające.
Część kobiet akceptuje siebie i mimo braku przeżywania orgazmów uznają swoje życie seksualne za bardzo udane.
Jeśli jednak partnerka odczuwa brak i chciałaby spróbować zmienić swoją sytuację, powinna osobiście zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!