Brak orgazmu u prawiczka

witam Spotykam sie z chlopakiem ktory jest prawiczkiem .. lecz dlugo sie masturboal i jak doszlo co do czego to on nie mial orgazmu .. czy masturbacja ma tego skutek i czy da sie to jakos naprawic zeby mial przyjemnosc z seksu z kobieta ? prosze o odpowiedz dziekuje

Powinno się zaprzestać ew. znacznie ograniczyć aktywność masturbacyjną. Gdyby adaptacja trwała zbyt długo, to zostaje wizyta u lekarza seksuologa.
Najlepiej spokojnie podejść do problemu.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego często wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Przede wszystkim pojawia się stres, który trzeba oswoić. Wspomina Pani, że problem braku orgazmu pojawił się jak dotąd raz, podczas pierwszego zbliżenia. Jest bardzo prawdopodobne, że z czasem minie. Proszę nie martwić się na zapas.

Pozdrawiam!