Brak orgazmu w trakcie stosunku

Od kilku miesięcy sypialni ze swoją dziewczyną ale nie mogę dojść do orgazmu. Trochę mnie to martwi ponieważ podczas masturbacji nie mam z tym problemu. Czy coś jest ze mną nie tak?

Jest to pierwszy warunek dla uzyskania wytrysku w kontakcie z Partnerką.
W ciągu kilku miesięcy, może wcześniej, pojawią się prawdopodobnie wytryski.
Gdyby się tak nie stało, to wtedy wskazana wizyta u seksuologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.