Brak owulacji w 13. dniu cyklu

Witam, mam stwierdzoną hiperprolaktynemię i PCOS, biorę bromergon, a podczas USG w 13 d.c lekarz stwierdził że nie mam owulacji, jak ją wywołać?

Istnieją odpowiednie metody farmakologicznej indukcji owulacji u kobiet, które chcą zajść w ciążę. Najczęściej indukcję zaczyna się klomifenem. Powinna Pani ponownie zglosić się do swojego ginekologa. Pozdrawiam