Brak reakcji chłopaka na nagie zdjęcia

Moj chlopak nie reaguje na moje cialo,zdarzyl sie raz przypadek,ze nie mial erekcji podczas stosunku i to go bardzo zniechecilo.Wczesniej zroznych przyczyn wstrzymywal wytrysk.Poniewaz rzadko sie widujemy,chcialam mu sprawic przyjemnosc i poslalam kilka nagich zdj moich,na ktore zawsze mial erekcje.Teraz w ogole nie dzialaja te zdj po tej wpadce jednorazowej.Nie kochamy sie,chlopak i ja bardzo sie tym dreczymy.Czy to byl blad zeby posylac mu takie zdj?...bo byly mile,nie dzialaja juz.Kasia

Podobna sytuacja mogła być dla chłopaka bardzo trudna, wpłynąć na jego samoocenę czy poczucie wartości. Jednocześnie- im bardziej się przejmuje i stara, tym może być trudniej. Z drugiej strony może to wskazywać na jakieś trudności w związku i relacji, zaburzenia związane z przemęczeniem czy stresem. Na początek zachęcam do rozmowy, bliskości (w relacji, niekoniecznie seksualnej), odnajdowania swoich potrzeb i oczekiwań w porozumieniu. Jeśli trudności będą się utrzymywać- warto skonsultować się z psychologiem lub seksuologiem.

Dzień dobry. Sfera seksualności to bardzo ważny ale również wrażliwy obszar męskości. Wielu mężczyzn po nieudanym stosunku blokuje się, boi się kolejnej porażki i tym podobne. Warto zachęcić partnera do rozmowy ze specjalistą wtedy będzie miał szansę w bezpiecznej atmosferze porozmawiać o uczuciach związanych z ową sytuacją. Problem nie leży w Pani ale w lęku Pani partnera. Pozdrawiam.