Brak ochoty na seks w związku u 22-latki

Jestem w zwiazku od poltora roku mam 22 lata. Ostatnio coraz czesciej odczuwam ze nie jestem szczesliwa z partnerem. Czesto mam ochote go przytulac, ciezko mi zasnac bez niego ale mam coraz zadziej ochote na sex , jezeli juz do niego dojdzie to tylko po to by sprawic jemu przyjemnosc, ja nie czerpie zadnej. Jest co do mnie kochany I daje mi duzo uczucia jednak cos mi w nim nie pasuje, przyznam ze od kad z nim jestem zmienilam sie na leprze ale nie jedtem gotowa na zrezygnowanie z zabawy

Szanowna Pani,

opisana przez Panią sytuacja może świadczyć o jakimś ważnym momencie w Waszej relacji. Może w ostatnim czasie nastąpiła jakaś ważna zmiana lub też wydarzyła się coś, co nie spełniło Pani oczekiwań. Jak Pani wspomniała ciężko jest Pani zostawić zabawowy sposób życia. Być może właśnie ten brak manifestuje Pani poprzez seksualną niechęć do partnera.

Radziłabym szczerze porozmawiać z partnerem czego brakuje Pani w tej relacji. Być może taka rozmowa rozjaśni sytuację.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk