Brak kontaktu z chłopakiem po 6 latach związku

Jestem z chlopakiem 6lat jak to na poczatku bywa bylo cudownie ,ale nie widzimy sie od miesiaca jjuz a dzieli nas 30minut samochodem wiec nie tak daleko ,jak go pytam czemu nie przyjezdza to ze nie ma czasu tak to wogóle sie nie odzywa nie mam z nim kontaktu nie odpisuje nie dzwoni ,ja ostatnio dzwonilam do niego duzo razy na sluzbowy telefon a byl w pracy moze to jest powód niewiem czy czekac na odpowiedz z jego strony czy pisac dzwonic ale to i tak nie odpisuje

Warto dowiedzieć się, co jest przyczyną wycofania z kontaktu. Szczególnie, że są Państwo związani i nawet jeśli przyczyną jest (ewentualne!) zaangażowanie partnera w inną relację, świadomość pozwoli Pani na odnalezienie się w tej sytuacji, podjęcie decyzji i działań zgodnych z Pani wartościami.

Witam Panią serdecznie. To co mogę doradzić to wyłącznie osobisty kontakt z chłopakiem i bardzo szczera rozmowa z nim o tym co dzieje się aktualnie w związku i z jakiego powodu (czy są to powody dotyczące Państwa relacji, czy jego problemy osobiste). Jeżeli Pani sama zdecyduje się do niego pojechać to jest większe prawdopodobieństwo, że porozmawia z Panią. Myślę, że może się Pani obawiać takiej rozmowy, ale tylko szczerość pozwoli Pani uwolnić się od napięcia i zadecydować o tym jak ma wyglądać Wasza relacja i czy w ogóle chce ją Pani kontynuować, gdy jest Pani tak traktowana. Pozdrawiam. Małgorzata Danielewicz