Jak zachęcić chłopaka do częstszego kontaktu?

Mój chłopak od zawsze mało się odzywał, narzekam na to ja, jego rodzina i znajomi. Jesteśmy w związku na odległość więc potrzebujemy kontaktu. A on czasem do mnie dzwoni, tak raz w tygodniu, może dwa, na maila odpisuje raz na miesiąc, na smsy nie odpisuje. I na facebooku odczytuje wiadomości ale nie odpisuje. Nie wiem co myśleć, wiem, że mu zależy. Jak go zachęcić do częstego kontaktu ze mną? dodam że jesteśmy już 6 lat ze sobą. Przyjeżdżam do niego przynajmniej na 3 tygodnie co 2 miesiące.

Witam. Należy porozmawiać z chłopakiem szczerze. Podczas rozmowy wyrazić swoje emocje związane z brakiem odpowiedzi na odczytane wiadomości, powiedzieć o swoich potrzebach związanych z częstszy kontaktem. proszę również zapytać o jego potrzeby oraz przyczyny tak rzadkiego kontaktu z panią.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza