Co myśleć o takim zchowaniu chłopaka?

Witam może wy mi pomożecie. Poznalam jakiś czas temu chłopaka. Z początku nie wydawał mi się taki uroczy do puki nie zaczol dzwonić i pisać dużo. Po pewnym czasie zaprosił mnie do siebie, więc stwierdziłam może rzeczywiście będzie coś z tego bliżej się poznamy . Spędziliśmy że sobą 9iec miłych dni.byly obietnice i wogole . Były wspólne wyjazdy wieczory. Gdy odwozil mnie na lotnisko było wszystko wporzadku. Gdy wróciłam do domu z początku jeszcze pisał.wysylam zdjęcia ale już nie dzwonił. Od czasu przyjazdu mało pisał . Ale gdy któregoś dnia zapytalam się czy już mnie nie chce .on odp ze powiedział by mi o tym . Teraz od kilku dni odczytuje moje wiadomości ale nie odpowiada . Nie wiem co mam przez to jego milczenie myslec. Nic nie wskazywało na to że tak to będzie

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że dosyć szybko zbudowaliście Państwo bliską relację, dzieli Was (domniemam) spora odległość, mogła pojawić się wątpliwość ze strony Chłopaka, co dalej z Waszą relacją?

Zachęcałabym Panią do dania przestrzeni/chwili sobie i Chłopakowi, by relacja między Wami nabrała transparentności.

Życzę Pani tylko pięknej relacji uczuciowej!
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam serdecznie.Rozumiem,że dzieli Was duża odległość,która nie sprzyja więzi,szczególnie w czasie ich budowania.Tak więc może zamiast powtarzać korespondencję ,może lepiej zaproponować rewizytę i zaprosić chłopaka do siebie a potem,powoli rozpatrzyć możliwości bycia blisko.Tym bardziej,że okazało się to bardzo udanym spotkaniem.Tak,czy owak chłopak najwyrażniej nie jest dla Pani zbyt łatwy do odczytania ale skoro dotychczasowe sygnały wzbudzają Pani niepokój,można porozmawiać na ten temat z psychologiem lub przyjaciółką i przyjrzeć się swojej osobistej niepewności,żeby nie nasuwała w podobnych sytuacjach myśli dyskwalifikujących samą siebie,bo w przeciwnym razie niepewność będzie u Pani zawsze powodowała złe na swój własny temat,zamiast zdrowej złości na tych,co nie wyrośli z egoizmu.