Jak poznać przyczynę zerwania kontaktów z bliskimi?

Bardzo proszę o ocenę takiego zachowania człowieka? co można myśleć o tym gdy dorosłe dziecko po ukończeniu studiów bez podania przyczyny zrywa wszelkie relacje z kochającymi rodzicami i całą rodziną.Nie odpisuje na maile,na sms,listy,nie odbiera komórki,blokuje wszystkie komórki,w tajemnicy bierze ślub nikogo z najbliższych nie powiadamiając.Na usilne pytania nigdy nie było odpowiedzi dlaczego? czym się kieruje?Nie było też żadnej kłótni nawet sprzeczki.Co wypada zrobić rodzicom w tej sytuacji?

Konieczna jest rozmowa i kontakt. Takie zachowania mogą świadczyć zarówno o ekstrawagancji, drastycznej zmianie poglądów czy wartości, ale mogą także znamionować niektóre choroby i zaburzenia. Zachęcam do odszukania kontaktu, a w razie czego zorganizowania fachowej pomocy dziecku.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza