Brak skuteczności terapii SLE

Witam, od 3 miesięcy jestem diagnozowana w kierunku SLE, mam 32 lata. Obecnie biorę od 14 dni Plaquenil 1xdziennie oraz Meprelon 1xdziennie, problem polega na tym, iż jak bolała mnie prawa dłoń, tak boli nadal, przy nasilonym bóle mam nabrzmiałe, czerwone kostki dłoni, palec wskazujący jest "wykręcony" do środka dłoni, boli mnie także nadgarstek, ogólnie ręka jest słabsza i sztywna. Czy przyjęte leczenie jest prawidłowe??? Roksana

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać specjaliście reumatologowi, który prowadzi Pani leczenie. Jeśli objawy nie będą ustępować, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym.