Brak wystąpienia krwawienia z odstawienia po stosunku

Witam. Biorę tabletki anty 24 4, około 6 tyg temu odbyłam stosunek (przy 21 tabletce z blistra) po kilku dniach powinno być krwawienie z odstawienia, które nie wystąpiło. Kolejne opakowanie rozpoczęłam normalnie. Po tym następnym opakowaniu kolejny raz nie ma krwawienia. Od tamtego stosunku zrobiłam 3 testy ciążowe w różnych odstępach czasu (ostatni wczoraj rano) i wszystkie negatywne. Dziś powinnam zacząć kolejne opakowanie i nie wiem czy je zaczynać. Wizyta u lekarza dopiero za kilka dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proponuję koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponuję jeszcze przed wizytą dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi.