Brak zadowolenia z życia i introwertyzm

Mam 25 lat i nie jestem zadowolony z życia i szczęśliwy nigdy nie miałem dziewczyny w dodatku mam problemy komunikacyjne bo jestem nastawionym na słuchanie i przy mnie jest cały czas cisza, podejrzewam,że jestem introwertykiem nie chcę aby moje szczęście było uzależnione od wyników i osiąganych celów, chcę żyć tu i teraz, nie mam pracy niestety.Proszę o pomoc.

Witam,
zapewne warto byłoby ten problem skonsultować, szczególnie, że pisze Pan, że nie jest Pan szczęśliwy i zadowolony z życia. Proszę pomyśleć o konsultacji w ramach NFZ istnieje wiele nawet prywatnych placówek, które mają podpisany kontrakt z NFZ, można tam uzyskać bezpłatną pomoc, odnaleźć siebie. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, nie do końca formułuje pan pytanie - w czym można panu pomóc? Myślę jednak, że podczas spotkania z psychologiem - psychoterapeutą łatwiej byłoby doprecyzować pana wątpliwości do czego zachęcam. Pozdrawiam.