Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak zainteresowania kobietami 26-letniego mężczyzny

Witam mam pytanie do psychiatry. Chciałbym dowiedzieć się czy to że przestały mnie interesować kobiety, życie codzienne nie ma smaku juz od dawna no bo jak ma miec no tak, kupiłem samochód i traktuje go jak powietrze , byłem za granicą i normalnie nie chciałem wrócic ale musiałem a to dokumenty a pozniej to że skonczyłą sie tam ta praca i o tak, a ja dlaej tkwie w tym zaułku "zaułku" moich myśli ćiwcze mam drugi karnet ale i to nie zawsze pomaga bo na codzień nic juz nie wykonuję...jak żyć...!
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Objawy somatyczne depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna, ale wciąż wiele osób ma trudności z rozpoznaniem jej. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia, jakie są objawy somatyczne depresji.

Warto zgłosić się na psychoterapię. Podobne zaburzenia mogą mieć podłoże depresyjne, a na pewno świadczą o kryzysie i potrzebie zmian.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam, opis Pana stanu wskazuje na rozwijający się stan depresyjny. Proszę udać się do psychoterapeuty i lekarza psychiatry w celu wykonania diagnozy lekarskiej i psychologicznej oraz podjęcia odpowiedniego leczenia, najprawdopodobniej łączącego farmakoterapię z psychoterapią. Nie leczona depresja może mieć daleko idące konsekwencje, nie ma na co czekać.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy