Brzydki zapach z jamy ustnej po założeniu korony

Mam problem z koronką. Po około roku od jej założenia (na moim własnym oszlifowanym zębie) zaczął wydobywać się spod niej brzydki zapach.Korona spadła mi dwukrotnie więc postanowiłam zmienić na nową.Od dwóch tygodni mam nową koronkę ale problem z zapachem powrócił. Gdy przejadę palcem po dziąśle obok koronki zapach jest nie do zniesienia. Myję zęby, nitkuje, płucze płynem antybakteryjnym i nie ma poprawy. Stomatolog, który zakładał mi korony twierdzi, że wszystko jest w porządku. Proszę o pomoc

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę zgłosić się na konsultację do periodontologa - oceni czy przyzębie brzeżne nie jest drażnione i czy nie ma stanu zapalnego - np z powodu niewłaściwego profilu wyłaniania się korony
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Przy takich dolegliwościach powinna Pani udać się do lekarza w celu badania dziąsła bezpośrednio przylegającego do korony protetycznej - najlepiej specjalisty periodontologa. Po zdiagnozowaniu problemu wdroży właściwe postępowanie.