Budzenie się z silnym bólem w klatce piersiowej

Dzień dobry Od jakiegoś czasu budzę się rano (ale nie zawsze)z bólem w klatce piersiowej, który jest już ze mną przez cały dzień.Parę razy obudził mnie w nocy ale pozwolił dalej spać.Taki jakby narywający i rozpierający ból. On nie jest silny tylko odczuwalny. Zdjęcie rtg klatkiok. Ostatnio też tak odkasznęłam, że wyplułam prawie 1 cm kawałek zbitej ropy. Czy jest to związane z bolącymi mnie zębami mądrości. Mam wrażenie,że tak. Mam je usunąć i boję się czegoś nie ominąć. Miałam raz holter ok.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co proszę usunąć zęby mądrości. Oczywiście konieczna jest także diagnostyka dolegliwości bólowych w klatce piersiowej pod kątem przyczyn kardiologicznych, pulmonologicznych oraz gastrologicznych pod okiem lekarza POZ.