Chcę wyszczuplić dolną część ciała

Bardzo chciałabym, aby ułożono mi trening. Ćwiczę, ale widocznie nie wychodzi mi to najlepiej, bo efekty są znikome. Jestem gruszką, więc brzuch potrafię wyćwiczyć Aerobiczną 6 Weidera, ale jak mam się pozbyć boczków nad pupą, jak zmniejszyć pupę, jak wyszczuplić nogi, jak pozbyć się obtłuszczonych kolan? Mam 167 cm wzrostu, ważę 61 kg. Jestem obecnie na zdrowej diecie. Jeżdżę godzinę na rowerze stacjonarnym na najniższym obciążeniu. Jest to dobry rower magnetyczny. Rzeczywiście w ciągu godziny porządnie się zmęczę i spocę. Potem AW6. Działa, ale jedyne co mi wyszczuplało od jazdy na rowerze to kostki... o_O tzn. obwód w kostkach, a naprawdę jeździłam dosyć długo. Nawet jak nie przestrzegałam diety. Moje wymiary to 81/62/98 - okropieństwo. Wyglądam jak typowa grucha... Mam 23 lata. Bardzo chciałam, abyście doradzili mi jak powinnam trenować... Czy na niskim obciążeniu na rowerze? Mam jeszcze takie sprzęty jak Leg Magic oraz wioślarza. Chciałabym wzmocnić i ładnie zarysować swoje plecy. Proszę o pomoc!
23 LAT ponad rok temu

Witam,

Jeśli masz problem z dolną partią ciała proponuję wykonywać ćwiczenia naprzemiennie: siłowe i aerobowe. Myślę, że pływanie mogłoby wzmocnić kręgosłup, ale także wyszczuplić uda i pośladki. Dodatkowo możesz zapisać się na zajęcia fitness lub zacząć biegać. Nie napisałaś jak długo trenujesz, a to istotne. Efekty nie będą widoczne po miesiącu, ale dopiero po kilku.

Dodatkowo podaję ćwiczenia na pośladki i uda:
Kopnięcia w tył - Stań w małym rozkroku. Stopy ustaw równolegle, a kolana lekko ugnij. Przenieś ciężar ciała, opierając dłonie na kolanie prawej nogi wysuniętej do przodu. Pochyl tułów, pamiętając, aby brzuch był wciągnięty, a plecy wyprostowane. Z tej pozycji wypchnij lewą nogę w tył, z zaznaczoną piętą. Postaraj się unieść nogę na wysokość bioder, mocno napinając pośladek. Wróć do pozycji wyjściowej, a następnie zmień nogę. Wykonaj 3 serie na każdą stronę.
Unoszenie ugiętej nogi w górę- Uklęknij na podłodze, oprzyj tułów na przedramionach. kolana oraz łokcie powinny być ugięte pod kątem 90°. Wciągnij brzuch. Ciało od bioder do głowy musi tworzyć linię prostą. Rozluźnij kręgi szyjne i patrz w dół. Następnie unieś nogę (ugiętą w kolanie) w górę, mocno napinając pośladek. Biodra i barki są ustawione równolegle. Zatrzymaj ciało w tej pozycji na moment i powróć do pozycji wyjściowej, a następnie zmień nogę. Wykonaj 3 serie na każdą stronę.
Oraz:
http://portal.abczdrowie.pl/miesnie-posladkowe-i-dwuglowe-ud-0
http://portal.abczdrowie.pl/uginanie-kolana-na-stepie

Pozdrawiam.