Ćwiczenia na duży odstający tyłek?

Witam! Mam 14 lat prawie 15, ważę ok 47-48 kilo, mój wzrost to 1,58m. Moje BMI wynosi ok. 20,5 więc jest w normie. Mam płaski brzuch i zgrabną talię. Od pasa w górę wyglądam ok. Moim problemem jest duży tyłek i grube uda. Nie chcę się odchudzać, chciałabym aby pani dała mi jakiś zestaw ćwiczeń które mogę wykonywać w domu. Bardzo proszę o pomoc.
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Proponuję abyś wykonywała naprzemiennie ćwiczenia siłowe i tlenowe. Należy ćwiczyć minimum 30-40 minut dziennie, aby wydajnie spalać tkankę tłuszczową. Trening należ zacząć od ćwiczeń siłowych np. brzuszków, damskich pompek czy innych ćwiczeń na siłowni lub w domu a po kilkunastu minutach przejść do części aerobowej (rower, pływanie, jogging, marsz czy steper)- tutaj możesz wykorzystać rower stacjonarny, czy bieganie po schodach.

Dzięki temu zawartość komórek tłuszczowych zostanie skuteczniej spalona. Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut.

Efekty nie będą widoczne po miesiącu, ale dopiero po kilku. Dodatkowo podaję ćwiczenia na pośladki i uda:
Kopnięcia w tył - Stań w małym rozkroku. Stopy ustaw równolegle, a kolana lekko ugnij. Przenieś ciężar ciała, opierając dłonie na kolanie prawej nogi wysuniętej do przodu. Pochyl tułów, pamiętając, aby brzuch był wciągnięty, a plecy wyprostowane. Z tej pozycji wypchnij lewą nogę w tył, z zaznaczoną piętą. Postaraj się unieść nogę na wysokość bioder, mocno napinając pośladek. Wróć do pozycji wyjściowej, a następnie zmień nogę. Wykonaj 3 serie na każdą stronę.
Unoszenie ugiętej nogi w górę- Uklęknij na podłodze, oprzyj tułów na przedramionach. kolana oraz łokcie powinny być ugięte pod kątem 90°. Wciągnij brzuch. Ciało od bioder do głowy musi tworzyć linię prostą. Rozluźnij kręgi szyjne i patrz w dół. Następnie unieś nogę (ugiętą w kolanie) w górę, mocno napinając pośladek. Biodra i barki są ustawione równolegle. Zatrzymaj ciało w tej pozycji na moment i powróć do pozycji wyjściowej, a następnie zmień nogę. Wykonaj 3 serie na każdą stronę.

Oraz:
http://portal.abczdrowie.pl/miesnie-posladkowe-i-dwuglowe-ud-0
http://portal.abczdrowie.pl/uginanie-kolana-na-stepie

Pozdrawiam.