Chęć wyjazdu do Sztokholmu z noworodkiem

Dzien dobry. Mam pytanie. Chcem przyjechac do stockholmu z noworotkiem. Czy wszystkie szczepienia dla noworodka mozna zrobic w stockholmie czy trzeba jezdzic z dzieckiem do polski do lekarza. Oczywiscie niemamy zadnych przywileji w szwecji. Prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W przypadku braku ubezpieczenia, w Szwecji będzie Pani mogła zaszczepić dziecko tylko po opłaceniu ceny szczepionki, wizyty u lekarza pediatry, kwalifikacji do szczepienia, itd.