Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Choroba Hashimoto a wegetarianizm

Witam mam 25 lat i chorobę hoshimoto jestem wegetarianką od 6 lat mam 164 wzrostu i wagę 77 kg. proszę o pomoc jak mogę schudnąć i jaka dieta będzie odpowiednia
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Zanim zaczniesz odchudzanie

Nadejście wiosny i zbliżające się lato stają się motywacją wielu osób do zrzucania nadprogramowych kilogramów. Baszar El-Helou z Pracowni dietetycznej WANILIA, opowiada o tym, jakie kroki należy podjąć, by odchudzanie nie wyrządziło naszemu organizmowi negatywnych symptomów.

Bez odpowiedniej zawartości pełnowartościowego białka z pewnością będzie to trudne ale myślę, że dietetyk jest w stanie dopasować dla Pani dietę.

0

Zgadzam się z przedmówczynią jeśli chodzi o białko. Dodatkowo w tej chorobie, aby się jej pozbyć, należy wziąć pod lupę możliwość występowania nadżerek w jelitach oraz ich eliminacji ( odbudowie nabłonka) w celu zdrowotności.

0

Przy tej chorobie należy również rozpatrzyć możliwość występowania licznych nadżerek ( wyłomów w nabłonku) zlokalizowanych w jelitach, które przyczyniają się do swobodnego krążenia lektyn w obiegu oraz wykazywania powinowactwa z komórkami tarczycy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy