Choroba skóry od trzech lat a możliwość kandydozy

Witam, mój tata męczy się z chorbą skórną już od około 3 lat, najpierw choroba rozwinęła się na dłoniach, czego wynikiem były poękane do krwi przerosty, teraz udało mu się zmieniszyć to zapalenie, jednak wszystko przeniosło się mu na nogi od zewnętrznej strony stopy do kolana. Robił już ogromne ilości badań jednak teraz po kolejnej wizycie otrzymał diagnoze, że możliwe, że są to grzyby i pleśniawki, opinia ta jest swierdzona na podstawie badan laboratoryjnych, czy jest to kandydoza? Jak to spr?

Witam. Niestety trudno odpowiedzieć na to pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Proszę zgłosić się do specjalisty dermatologa.