Chwilowe ukłucia, bóle w klatce piersiowej

Witam.Otóż mam problem tego typu. Od początku roku męczą mnie chwilowe ukłucia, bóle w klatce piersiowej.Przeszedlem juz szereg badań i nadal nic.Ekg, morfologia, mocz, OB w normie.Wyniki bdb. Płuca oskrzela czyste. Nie chudne wrecz przeciwnie.Jedyny moment schudnięcia to nerwy (silne) przez ktore w ciagu miesiaca schudlem 6 kg.Zostalem naladowany magnezem, elektrolitami i narazie jest ok.Waga w miejscu.Tylko pozostaly te bóle.A i jeszcze zaowazylem ze co raz czesciej mam zgage i nadkwasnosc...

Witam. Dolegliwości o charakterze kłucia w klatce piersiowej bardzo rzadko wiążą się z istnieniem organicznej choroby układu krążenia. Zazwyczaj są one manifestacją tzw. nerwobóli. Jak najbardziej mogą wynikać również z obecności choroby wrzodowej żołądka.