Chwilowe utraty przytomności po marihuanie

Dlaczego to mi się stało po marihuanie? Wczoraj paląc, po ok. 20 min. czułam rozluźnienie, i potem nastąpiło to (przed 1,5-roczną przerwą to samo). Najpierw odczuwałam "zjazdy", czyli chwilowe utraty przytomności, później czułam jak krew płynie mi w żyłach z prędkością światła, dłonie i stopy same się otwierały i zaciskały, serce szybko biło. Po 10-ciu minutach dostałam epilepsji, co chwilę moje ciało się trzęsło, przerwa i znów. Czułam, że tracę przytomność. Trwało to 1h, czułam, że umieram.

Witam! Marihuana wbrew obiegowej opinii jest groźnym środkiem, na który organizm może zareagować w różnoraki sposób. Myślę że w tej sytuacji powinna Pani zrezygnować z tego rodzaju używek. Dodatkowo po napadzie drgawek powinien Panią przebadać lekarz.