Ciągłe bóle brzucha u mężczyzny

Witam martwi mnie dolegliwość męża ciągle boli go brzuch nom stop od rana do pory jak uśnie robił usg nic nie wyszło strasznie widzę że cierpi też psychicznie przez to nie wiem czego to są objawy tego bólu brzucha jest kierowcą zawodowym i to mi bardzo uprzykrza życie w aucie spędza większość czasu przez 2 tygodnie czy te bóle mogą być na tle nerwowym czy da się to jakoś zdiagnozować jakie robić badania czy da się wyleczyć ten ból żeby mąż mógł normalnie żyć i funkcjonować proszę o pom oc !

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane dolegliwości mogą sugerować występowanie zespołu jelita drażliwego. Zachęcam do zapoznania się z treścią artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/zespol-jelita-drazliwego Jednak na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy - konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.