Ciągłe uczucie zmęczenia przy nadwadze

Witam mam 28 lat i ciągle czuje się zmęczony, mam lekka nadwagę 184cm wzrost waga 92kg, co może byc przyczyna ciągłego uczucia zmęczenia ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nadwaga oraz ciągłe uczucie zmęczenia mogą być wynikiem na przykład zaburzeń funkcji tarczycy. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ oraz wykonanie podstawowych badań.

Witam!

Zmęczenie może pojawiać się m.in. w wyniku nadmiernej masy ciała, błędów żywieniowych, nieodpowiedniego trybu życia oraz licznych schorzeń. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z lekarzem.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

najczęściej przyczyną jest nieregularne jedzenie i zbyt duże porcje na raz - które powodują spadki energii, proponuję skorzystać z usług dietetyka - przygotowanie indywidualnego programu żywieniowego pozwoli dowiedzieć się jak jeść, w jakich godzinach i ilościach
powodzenia

www.akademiazz.com.pl