Ciemne owłosienie nad pośladkami u kobiety

mam wloski 1 cm - 2cm nad posladkami sa ciemne moje czy one sie kiedys oslabią "przetrą" i stana mniej widoczne ?

Witam. Niestety jest małe prawdopodobieństwo że włoski same przestaną być mniej widoczne. Korzystniejsze efekty daje ich usuwanie i rozjaśnianie za pomocną specjalnie dobranych metod kosmetycznych.