Cienki i jasnożółty kał po jelitówce u 37-latka

Witam jestem 37 letnim mężczyzną od paru dni miałem jelitówkę, która mi już przeszła. Natomiast martwi mnie to że po tej chorobie w czasie wypróżniania mój kał jest cienki i jasno żółty. Nie wiem czy jest nie doleczone czy może jakieś zatrucie. Dopowiem że przed tym schorzeniem najadłem się dużo orzechów i od tego rozpoczęło się moje rozwolnienie.

Aleksander Ropielewski

Korelacja ze zpośyciem dużej ilości orzechów i pozostałość śluzowatego stolca możę wskazywać na alergię pokarmową na orzechy (jeden z częstszych alergenów pokarmowych). Jeżeli tak jest w istocie to objawy powinny ustąpić za kilka dni.