Ciężkość w żołądku a możliwe przyczyny

Witam mam problem z zoladkiem bo czuje czesto jak bym mial w srodku kamien .kilka lat temu stwierdzono u mnie helikobakter ale tez ostatnio mam duze problemy i stresy prawie nie jem i nie wiem czy to moze jakas nerwica czy cos innego?

Aleksander Ropielewski

Konieczny jest kontakt z lekarzem i ustalenie czy powodem dolegliwości jest reinfekcja przez H.pylori czy też inne przyczyny.

Witam, często takie objawy mogą dotyczyć helikobakter, który objawia się także tego typu objawami jednak w sytuacji stresu uczucie potęguje się, nasila, dlatego podczas leczenia medycznego warto dodatkowo unikać problemów i dodatkowego stresu. Zdaje sobie sprawę, iż to nie łatwe, dlatego doradzam wizytę u psychoterapeuty, który pomoże Panu uporać się z problemami i stresem o którym Pan napisał, do diagnozuje pod katem np nerwicy, bądź skieruje w razie potrzeby do lekarza psychiatry. Jeśli jest Pan z Pabianic, w ramach NFZ może odbyć Pan taka wizytę w Poradni Zdrowia Psychicznego obok PCM lub np w Łodzi w dowolnej Poradni Zdrowia Psychicznego, jest wymagane skierowanie do poradni psychologicznej np od lekarza POZ, lub prywatnie, niestety płatnie. Pozdrawiam serdecznie.