Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jaki czas należy powtarzać zabieg endermologii całego ciała?

Chciałam spytać co jaki czas musiałabym powtarzać zabieg endermologi całego ciała? Jestem 20-letnią kobietą, pracującą za granicą i nie mogę pozwolić sobie na zabiegi co tydzień, lub co miesiąc. Czy takie 24 zabiegi całego ciała wystarczyłyby 1 na rok. Chciałabym robić to raz na rok lub na 6 miesięcy. I jakie byłyby tego skutki.? Z góry dziękuje.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Usuwanie blizn potrądzikowych

Trądzik to zmora wielu młodych osób. Może szpecić twarz przez długie miesiące, a nawet lata. Po trądziku mogą pozostać nieestetyczne blizny. Jak można je usunąć? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Zabiegi endermologii wykonuje się w serii w ciągu 1 tygodnia powinno się wykonać 2-3 zabiegi. To czy wystarczy na rok taki zabieg jest bardzo indywidualne.Wszystko zależy od trybu Pani życia, sportów czy są uprawiane, od diety, przemiany materii. Jeśli są problemy z cellulitem, rozstępami można z medycyny estetycznej wykonać zabieg celluform po konsultacji lub lipolizę, wtedy po 2-3 zabiegach w zależności od stanu skóry na około 6-12 miesięcy taki zabieg poprawi stan skóry. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie na konsultację.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Dzień dobry,

Standardowo zaleca się wykonywanie ok 2 zabiegów w tygodniu. A ich ostateczna liczba uzależniona jest od stanu wyjściowego.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy