Co jeść, aby przytyć i nie czuć się sennym?

Witam mam 19 lat 183cm wzrostu i waze 66kg jem bardzo duzo i bardzo czesto. tylko po jedzeniu spac mi sie chce. chce przytyc co mam jejsc??
19 LAT ponad rok temu

Otyłość brzuszna a płeć

Jedną ze współczesnych chorób cywilizacyjnych jest bez wątpienia otyłość. Czy płeć w jakikolwiek sposób warunkuje jej wystąpienie? Na to pytanie odpowiada prof. Wojciech Drygas, internista.

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie!
Skoro jesz często i dużo, a nie tyjesz, to może warto zrobić sobie badania? Czy zawsze miałaś taki metabolizm? Może to jakieś problemy hormonalne? W sprawie diety na przytycie polecam poczytać poniższe artykuły w naszym serwisie:
http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie-dla-kobiet http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie-przepisy http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie-zasady http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-niedowage http://portal.abczdrowie.pl/dieta-wysokokaloryczna http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przybor-masy
Pozdrawiam!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty