Co jeść, aby uzupełnić żelazo?

Dzień dobry chciałam się zapytać ja mam miesiączkę przez 5 dni ile mogę utracić żelaza podczas krwawienia i co jeść żeby uzupełnić żelazo i boli brzuch podczas miesiączki czy to jest normalne i ile razy w roku powinna zgłaszać się do ginekologa i w jakim wieku powinnam robić mammografię i cytologię

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa po badaniu będzie można ustalić dalsze badania obserwacyjne , w Pani wieku bardziej usg Piersi mammografia nie diagnostyczna