Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy dieta cud istnieje?

Wiele osób, które chciałyby schudnąć, liczą, że w końcu trafią na cudowną dietę. Chcą zrzucić zbędne kilogramy bez zbędnego wysiłku. Czy to możliwe? Obejrzyj film i sprawdź.

Generalnie ważne żeby przyjmować ok. 5 małych posiłków dziennie co 2-3 godziny. Należy też pamiętać o śniadaniu i zjadać je do godziny po przebudzeniu. Warto zrezygnować z napojów gazowanych, które rozpychają żołądek oraz z niezdrowych przekąsek. Zamiast chipsów i popcornu przegryzać surową marchewkę czy selera naciowego. Przy wprowadzeniu podstawowych zasad racjonalnego odżywiania się nie powinno być problemu ze zrzuceniem 2 kg.

Absolwentka technologii żywności i żywienia człowieka na SGGW w Warszawie. Ukończyła kursy doskonalące umiejętności pracy jako psychodietetyk i doradca dietetyczny.
0
Dr Anna Brinken Dietetyk, Szczecin
71 poziom zaufania

Witam, ja stosuje dietę różnorodną bez wprowadzania zasady łaczenia i niełączenia. Jakie efekty? Spadek tkanki tłuszczowej w ciągu tygodnia około 1 kg przy zachowaniu masy mięśniowej lub jej wzroście. Proszę znaleźć w swoich okolicach dobrego dietetyka z analizatorem składu ciała lub zapraszam do skorzystania z moich usług on -line.

Pozdrawiam :)

Dietetyk z ponad 20-letnim doświadczeniem. Prowadzi Gabinet Dietetyczny SanusDiet.
0

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Dietetyk medyczny. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy