W jaki sposób radzić sobie z nadmiernym apetytem?

Od paru miesięcy stosuje różne diety, niestety nieskutecznie. Problemem jest mój wilczy apetyt. Ciekawi mnie, czy są produkty od których nie można przytyć niezależnie od spożytej ilości? Na przykład gdyby przeciętna osoba jadła tylko i wyłącznie 10 kg jabłek dziennie (co daje ponad 4500 kcal) to by przytyła? Wiem, że takie coś byłoby bardzo niezdrowe i nie zamierzam w żadnym wypadku decydować się na tego typu monodiety, aczkolwiek chciałabym wiedzieć co jeść w czasie takich napadów by nie utyć..

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez szczegółowych informacji ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety i wskazówki do niej.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska