Co jest powodem bólu nogi i czy ma to związek z blokada stawu biodrowego?

Witam, od pewnego czasu borykam sie z bólem prawej konczyny, raz bol jest w posladku raz od kolana w dół do stopy. Dotykając łydke boli tak na srodku dodatkowo bolą ledzwie zrobbieniu rezonansu ls wyszlo : niewielka protruzja l5/s1 bez cech ucisku na worek i korzenie nerwowe rezonans powtórzony po miesiącu i wynik: brak widocznych zmian w odciunku ls wszystko zachowane w normie. Chodząc od lekarza do lekarza patrza na rezonans nic nie ma, po wizycie u kilku fizjoterapeutow nic nie daje poprawy. Po kolejnej wizycie u osteopaty zauwazyl ze mam zablokowany staw biodrowo krzyżowy w wyniku czego noga jest krótsza, "po odblokowaniu" i zabiegu bol minął lecz na następny dzień pojawia się czasami poczas stania. Co moze byc przyczyną?

Zbyt skomplikowany temat. Protruzja może dawać opisane dolegliwości. Powinien skonsultować się Pan z doświadczonym fizjoterapeutą ,który dobierze odpowiednią technikę. Warto również zrobić badania ogólne, które mogą wskazać np. na stan zapalny. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki