Co jest powodem bólu oczu i częstego mrugania?

Witam i proszę o pomoc syn lat 16 od 3 lat ma ból oczu i mruga powiekami przechodził różne badania okulistyczne,film łzowy i wszystko jest w porzadku ,wykluczono zespół Sjogrena po biopsji,stosował przeróżne krople do oczu z antybiotykami i nawilżające i nic co może być przyczyną (konsultacje neurologiczne też były i nic nie stwierdzono)

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do lekarza okulisty pracującego w klinice uniwersyteckiej