Co jest powodem bólu pod żebrami podczas masturbacji?

Ból pod żebrami kujący w 1 punkcie koło pępek ból występuje tylko i wyłącznie w czasie masturbacji i około 10 min po jakie mogą być chorób czy to jest nerwica mam 23 lata jestem osobą znerwicowaną

Witam
Pyta Pan o to czy odczuwany przez Pana ból jest objawem nerwicowym. Bardzo trudno odpowiedzieć na to pytanie. Myślę, żw ważne jest, aby skorzystał Pan z porady lekarza i zrobił ewentualne badania. Jeśli nie zostanie okaże się, że jest Pan zdrowy warto skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty.