Co jest powodem bólu żuchwy pojawiającego się podczas jedzenia?

Często mnie boli żuchwą najczęściej boli mnie podczas jedzenia. Ból odczuwam po lewej stronie. Po tej stronie brakuje mi 3 zębów szustki górnej i dolnej i czorki górnej. Nie wiem co mam robić z tym bólem . Nie ukrywam nie stać mnie na implanty ani na most. Nie wiem czy to ma znaczenie mam ześlizg w kręgosłupie szyjnym C3i C4. Co mam robić?

Konieczne jest kompleksowe leczenie chirodontyczne wszystkich elementów- postawy, asymetrii czaszkowej i płaszczyzny zgryzu i samego zgryzu. Pozdrawiam