Co jest powodem napięcia w piersiach?

Dzień dobry. Od listopada 2017 mam założona wkładkę hormonalna yaydess. Okres dostaje co mc w miarę regularnie (ew 2-3 dni odchylen). Teraz go dostałam tydz temu. W trakcie okresu odbyłam z mężem jeden raz stosunek. Od niedzieli jestem przeziebiona, temp kaszel, katar. . Typowe objawy infekcyjne. Niestety bardzo niepokoi mnie to, że pomimo tego iż okres się skończył cały czas czuje napięcie w piersiach. Tak samo miałam w obu ciazach. Czy jest szansa ze może to być ciąża czy raczej wina przeziębienia? Isc forum lekarza na usg by spr? Bardzo proszę o odpowiedź. .... Załamana

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa