Co jest powodem niepokoju u osoby stosującej Wenlafaksyne?

Witam. Od końca stycznia przyjmuje wenlafaksyne w dawce 37,5 przez tydzień,następnie 75 raz na dobę. Wszystko było w porządku przez miesiąc czasu...następnie pojawił się niepokój..nie był jakiś upierdliwy,ale był. Pani doktor dołożyła mi citalopram w dawce 20 mg. Ten przyjmuje rano,a wenlafaksyne wieczorem. W ciągu dwóch tygodni nie wydarzyło się nic szczególnego poza jednym dniem mdłości,lekka nadpotliwościa,jednodniowym bólem głowy,częstym budzeniem się w nocy i wczesnym wstawaniem...lęki ustąpiły na dwa tygodnie,ale od kilku dni zaczęły pojawiać się ponownie. Wygląda to tak,że wstaje rano,odczuwam napięcie mięśni i ich drżenie...to mnie nakręca i cały dzień towarzyszy mi dziwny niepokój. Ulotki wprawdzie nie czytałam i nie chce czytać,żeby nie narobić sobie większego problemu,ale martwi mnie ten zespół serotoninowy,czy jak to się zwie na który trafiłam w internecie..i teraz kombinuje. W dodatku przed miesiączką spuchlam....opuchlizna na twarzy i rękach. Kiedyś się zdarzała,później ustąpiła....teraz pojawiła się znowu. Wymyśliłam sobie jednak,że to ma związek z lękami. Sama nie wiem co robić i co myśleć. Wizytę u psychiatry mam dopiero 25-go kwietnia. Sama leków nie odstawie,jednak proszę o odpowiedź na temat tego zespołu i czy te drżenia są możliwe przy przyjmowaniu citalopramu...oraz jeśli tak to jak długo mogą trwać? Dodam,że nie występują one cały czas,albo poprostu nie skupiam się na nich non stop.

Ważne badanie, objawy, stan ogólny i neurologiczny Pacjenta!
Jakie wyniki badań , Jakie inne schorzenia, sprawność, typ pracy, styl życia, aktywność ?...
Pozdrawiam