Co jest powodem trudności w zapamiętywaniu u 29-latka?

Od dziecka mam słabą pamięć i koncentrację i odporność na stres, niby zajęcia biofeedback i kurs pamięciowy i inne mnemotechniki pomogły, ale mam wrażenie, że mam jakieś ograniczenie w tej pamięci, uczę się wolno i mało zapamiętuje, niedługo mam diagnozę funkcji poznawczych.

Dobry Wieczór Panu,

Skuteczną trudnością w koncentracji na pewno jest przewlekający się stres...
Jak jest u Pana z suplementacją?
Przede wszystkim biologiczne czystym magnezem, wit. B1, wit. B2, wit. B6, wit. D3, kwasem foliowym i selenem?

Niedobory wyżej wymienionych (również!) wpływają (znacząco!) na
obniżenie funkcjonowania poznawczego...

Z przesłaniem dla Pana radości i satysfakcji z zarządzania umysłem.
irena.mielnik.madej@gmail.com