Co jest powodem uczucia skurczów zamiast orgazmu?

Witam. Od pewnego czasu jestem ze swoją dziewczyną. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu. Za każdym kiedy stymuluje palcem jej łechtaczkę pojawia się ten sam problem. Buduję napięcie, kiedy przechodzę do rzeczy to jest jej dobrze, aż przychodzi moment kiedy wszystko pęka jak bańka mydlana. Mówi że wtedy pojawiają się skurcze które zaciskają jej uda i twierdzi, że nie ma orgazmu. Jestem jej drugim partnerem, Ona nigdy się Nie masturbowała. W czym leży problem? Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Przeżywania orgazmu trzeba się nauczyć, co często wymaga czasu i cierpliwości. A jednym z objawów orgazmu są takie właśnie skurcze i nadwrażliwość łechtaczki (uczucie konieczności przerwania stymulacji).

Pozdrawiam!