Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z doprowadzeniem partnerki do orgazmu

Witam, z moją partnerką uprawiamy seks od ponad miesiąca, lecz nie mogę jej doprowadzić do orgazmu, stymulacja łechtaczki daje przyjemność, ale chce, żebym przestał zanim dojdzie, bo zaczyna mniej czuć. Stymulacja pochwy nie daje jej przyjemności, tylko przy bardzo szybkich ruchach, ale wtedy mogę wytrzymać bardzo krótko, Stymulacja punktu G też nie przynosi efektu, co zrobić?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Seks w dziwnych miejscach

Dzień dobry!

Miesiąc to czas bardzo krótki - dla większości ludzi stanowczo zbyt krótki, aby odkryć i zrozumieć swoje potrzeby seksualne, dowiedzieć się, jakie rodzaje pieszczot są najprzyjemniejsze, a tym bardziej stanowczo zbyt krótki, aby poznać partnera i zgrać się z nim.

Zachęcam do cierpliwości i odsunięcie myśli, że "coś Wam nie wychodzi" albo "macie problem", bo tak nie jest. Mijający czas, rosnące doświadczenie, dobra relacja i pozytywne nastawienie sprawi, że z czasem wzajemne porozumienie, przyjemność oraz szansa na orgazm będą coraz lepsze.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Dzień dobry.

Z opisu można wysnuć wniosek, że nie tyle Pana partnerka ma trudności z osiągnięciem orgazmu, ile Pan z wystarczająco długim stosunkiem, który mógłby się tym orgazmem zakończyć.
Możliwe, że w miarę nabierania doświadczenia czas trwania stosunku "przy szybkich ruchach" ulegnie wydłużeniu, dlatego też należałoby się nie zrażać i uzbroić się w cierpliwość.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy