Co jest powodem wysypki u 7-letniego dziecka?

Witam mam pytanie odnośnie mojego syna ma 7 lat i od 5 tygodni utrzymuje się u niego wysypka w postaci czerwonych kostek i to w dodatku w tym samym miejscu czyli na brzuszku bardziej po bokach na zebrach na klatce piersiowej parę za uszami i też jest trochę tam wysuszona skora i rowniez na rękach i na pośladkach ma parę i na nogach też nie dużo i ze 2 na twarzy się znajdą byłam u lekarza i dostał krople zyrtec i do smarowania Emolium i niestety nic nie pomogło ciągle są i parę doszlo są takie jakby czerwono żółte lekko wysuszone dodam że dziecko przy tym nie ma gorączki normalnie je itp na samym początku tylko miał raz gorączkę ale zaraz przeszlo i do tej pory już nic i trochę na początku chorował przeziębienie nic takiego poważnego po tygodniu przeszło a krostki zostały tylko z tym że teraz trochę się skarży że go niektóre swędza ale z tego co widzę to aż tak bardzo się nie drapie to chyba nie aż tak mocno proszę o poradę bo nie wiem już co mam myśleć i co robic zaczynam się bać że to coś poważnego.

Proszę udać się do pediatry lub dermatologa dziecięcego, zmiany nalezy obejrzeć i zbadać, przeprowadzić wywiad aby móc postawić prawidłową diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie.