Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem zaburzenia rytmu serca u osoby stosującej Betaloc?

witam mam 27 l i tachykardie zatokową przyjmuje betaloc zok od 5 lat poza tym wszystko w porządku od kilkunastu dni odczuwam bardzo dużo skurczy dodatkowych dosłownie jeden po drugim a mój ciśnieniomierz wskazuje często zaburzenia rytmu. Przy tym ciśnienie i puls dobry. Czy to groźne? czy może wina stresu i przemęczenia? co robić?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Dbaj o dietę w trakcie grypy

Lek. Karolina Meszek
60 poziom zaufania

Dzień dobry. Uważam, że powinna Pani zgłosić się do kardiologa, który po badaniach zadecyduje o konieczności zmiany leku lub zwiększenia dawki. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy