Jak stosować Betaloc przy tachykardii?

Witam, miałam robione badanie holtera, wyszła mi tachykardia. Od wtorku biorę tabletki na spowolnienie akcji serca betaloc zok 25mg, lekarz kazal mi zacząć od połowy tabletki (12,5mg), pytanie: kiedy powinnam zwiększyć dawkę do przyjmowania całej tabletki? I czy muszę zwiększać? Powiem szczerze że czuje się całkiem dobrze przy tej dawce. Jeśli nie muszę zwiększać to jak odstawić później ten lek, jeśli bralabym połowke tabletki (12,5mg)cały czas? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Katarzyna Szymczak

A jaki jest teraz puls? Od tego zależy czy konieczne jest zwiększenie dawki. Po kilku tygodniach można zwiększyć dawkę, przed zwiększeniem sugeruję wizytę u lekarza który zbada pana i powie czy można zwiększać dawkę. Co do odstawienia to wtedy można przyjmować lek no co drugi dzień, potem 2 razy w tym, potem raz az do odstawienia.
Pozdrawiam