Co jest przyczyną problemów z koncentracją?

Już od 3 miesięcy nie uprawiamy seksu z mężem. Jak tylko zaczynam się przybliżać, to on mnie mocno przytula jak małe dziecko i mówi mi jak bardzo mnie kocha i że nie wyobraża sobie życia beze mnie itd. Ja też go kocham, ale chciałabym znowu poczuć się przez niego pożądana, poczuć się kobietą. Mąż mówi, że nie wie co mu się dzieje. Chciałby bardzo ze mną kochać się, ale nie może się skoncentrować. Próbowaliśmy nawet z pigułkami, ale nie wiem czy to możliwe, na niego nie działają. Już nie wiem co mam myśleć...
ponad rok temu

Witam!

Przyczyn osłabienia zainteresowania zbliżeniem z partnerką może być wiele. Należą do nich m.in. problemy osobiste partnera, towarzyszący stres i możliwe w związku z tym osłabienie wzwodu, a w konsekwencji rosnąca frustracja i obawa przed brakiem akceptacji. W takim wypadku przydatny będzie dialog z partnerem i eliminacja przyczyn zaburzeń erekcji. Być może konieczna będzie konsultacja z psychologiem.

Jeżeli partner oceni jako powód spadku swojego popędu właśnie kłopoty z erekcją, zalecam - zwłaszcza, gdy problem nie będzie ustępował - konsultację ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam