Co jest przyczyną przebarwień na łydkach?

Witam, ostatni zabieg skleroterapii miałam przeprowadzony w połowie kwietnia.W ostatnich dniach moje nogi wystawiłam na działanie słońca-nie było to jednak typowe opalanie,zaś kilkanaście minut w ciągu dwóch dni podczas codziennych czynności.Czy wobec tego na nogach-łydkach mogą pojawić się trwałe przebarwienia?Dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam!

Po skleroterapii przez miesiąc obowiązuje bezwzględna ochrona przeciwsłoneczna, po tym czasie można już korzystać ze słońca, więc w Pani przypadku raczej nie powinny pojawić się przebarwienia.